درباره ما

درباره طراحان نام گستر

شرکت طراحان نام گستر در سال 1382 در شهر البرز توسط جناب آقای ابراهیم اسماعیلی و کامران نصیری تاسیس گردید و فعالیت خود را از آن زمان تا به امروز به عنوان یک سازنده معتبر در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط صنایع غذایی آغاز کرده است. این شرکت مخترع و تنها سازنده خط تولید و فرآوری مغزهای تخمه و بادام زمینی به روش فرایینگ در ایران است که دارای گواهی ثبت اختراع و گواهینامه معتبر بوده و پیشرو در زمینه طراحی و ساخت خطوط فرآوری آجیل و خشکبار به صورت تمام اتوماتیک با تکنولوژی روز دنیا می باشد.  همچنین این شرکت در زمینه فرآوری سیب زمینی همانند خطوط تولید چیپس سیب زمینی و فرنچ فرایز به صورت تمام اتوماتیک دستاوردهای زیادی را داشته و تعداد زیادی از این خطوط را در سراسر ایران نصب و راه اندازی کرده است.

ماموریت و ارزش ها

مقابله با چالش، پیشبرد فرآیندها و کمک به ارائه بهترین محصولات به جهان با استفاده از علم، فناوری و تفکر خلاق

رهبری

غلبه بر چالش ها و پیشبرد عملیات در قلب کاری است که انجام می دهیم. ما چندین دهه دانش، درک و تجربه را در سراسر صنایع و مرزها به راه حل های مشتری خود می آوریم که قابل تطبیق نیستند.

تمامیت

ما با دقت گوش می دهیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا در هر کاری که انجام می دهیم فراتر از انتظارات باشیم. ما در کنار مشتریان خود هستیم و اولین شرکتی هستیم که در صورت نیاز به کمک با آنها تماس می گیرند.

کارایی

اشتیاق ما برای برتری و فراتر از انتظارات، خلاقیت، مهندسی و پشتکار ما را هدایت می کند. ما کیفیت، مقیاس و نتایج را به مشتریان خود ارائه می دهیم و به هر پروژه موفقیت می بخشیم تا به آنها کمک کنیم بهترین محصولات ممکن را ارائه دهند.

آخرین اخبار

پاپ کورن چیست

پاپ کورن به عنوان  یک میان وعده سنتی، فواید سلامتی زیادی دارد که بسیاری از

با متخصصی کار کنید که بتواند راه حل بهینه را برای خط شما طراحی کند.